Tamara Juričič prejela priznanje FDV za najboljši učni uspeh na dodiplomskem študiju

V ponedeljek, 2. decembra 2013, smo na Fakulteti za družbene vede na 14. častnem shodu obeležili dosežke zaposlenih, študentov in diplomantov fakultete. Po uvodnem nagovoru dekana Fakultete za družbene vede, red. prof. dr. Bojka Bučarja, in nagovoru častnega govornika, red. prof. dr. Ivana Svetlika, rektorja Univerze v Ljubljani, smo podelili nagrade ter priznanja FDV za prispevek k odličnosti, razvoju in ugledu fakultete.

V sklopu kulturno-umetniškega programa je Mešani pevski zbor FDV pripravil izbor pesmi, podelitev priznanj in nagrad pa sta popestrili Muzikalki Maša in Tanja.

Priznanje FDV za najboljši učni uspeh na dodiplomskem študiju je prejela Tamara Juričić s programa mednarodni odnosi, povprečna ocena 9,74.

Iskrene čestitke!

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 11. december 2013 | v kategoriji: Obvestilo