Stavba Fakultete za družbene vede zaprta do preklica

V skladu z določbami Odloka o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter na univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih z dne 15. 3. 2020 je stavba Fakultete za družbene vede do preklica zaprta. Glede na odlok bodo sodelavci v študijski službi dostopni po e-pošti, tako da se nanje lahko obračate kot doslej.

O študijskih obveznostih in delu, ki ga izvajamo z uporabo elektronskih komunikacijskih sredstev, smo obvestili tutorje študente in posamezne predstavnike letnikov. Prosimo, če smernice natančno pregledate in se v primeru morebitnih vprašanj ali nejasnosti, obrnete na tutorja študenta ali učitelja na svojem programu.

O obveznostih pri posameznem predmetu pa boste obveščeni tudi v spletnem referatu. Po e-pošti izvajamo tudi uradne ter govorilne ure.

Ostajamo (elektronsko) povezani.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 16. marec 2020 | v kategoriji: Obvestilo