Skoči do osrednje vsebine

Zaključni dogodek projekta "Problemsko učenje in medpredmetno povezovanje o EU v šoli"

V petek, 27. junija 2014, je na Fakulteti za družbene vede v Ljubljani potekal zaključni dogodek projekta "Problemsko učenje in medpredmetno povezovanje o Evropski uniji v šoli".

Dogodka so se udeležili učitelji osnovnih in srednjih šol ter nagrajenci tekmovanja v pripravi raziskovalnega eseja na temo Evropske unije. Nagrajencem - Nejcu Seretineku, Neji Turk, Barbari Halas in Moniki Ivančič sta nagrade predala bivša poslanka v Evropskem parlmentu dr. Romana Jordan in bodoči poslanec dr. Igor Šoltes.

Zaključni konferenci je v popoldanskem času sledila ekskurzija v Bohinj.

Projekt poteka v okviru  Centra za proučevanje mednarodnih odnosov pod koordinatorstvom doc. dr. Ane Bojinović Fenko in je del programa Vseživljenjsko učenje, ki ga financira Evropska komisija.

Foto utrinki

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 02. julij 2014 | v kategoriji: Obvestilo