Skoči do osrednje vsebine

Vsebine katedre

Za obdobje:

Vabilo na pogovorni večer 'Diplomatski odnosi med Slovenijo in ZDA'

Vabljeni na pogovorni večer na temo ‘Diplomatski odnosi med Slovenijo in ZDA'. Gost bo njegova ekscelenca Joseph A. Mussomeli, veleposlanik Združenih držav Amerike v Sloveniji.

Vabilo na okroglo mizo ‘Med svobodo in varnostjo: EVROPA POD NADZOROM’

Vabljeni na okroglo mizo z naslovom ‘Med svobodo in varnostjo: EVROPA POD NADZOROM’, ki bo potekala v sredo, 9. aprila 2014, s pričetkom ob 18:00 v predavalnici številka 7 na Fakulteti za družbene vede.

Teden izraelskega apartheida

V sredo, 26. marca 2014, se je na Fakulteti za družbene vede pričel Teden izraelskega apartheida 2014, ki je namenjen ozaveščanju javnosti o sistemu apartheida, ki ga Izrael izvaja na zasedenih palestinskih ozemljih.

Vabljeni na Teden izraelskega apartheida

Vabimo vas na Teden izraelskega apartheida, mednarodni dogodek, v okviru katerega se bodo zvrstili razstava Apartheid, okrogla miza na temo konflikta med Izraelom in Palestino in ogled filma Our Story. Vljudno vabljeni!

21. marec 2014 | Obvestilo

Študentje mednarodnih odnosov: skupaj za svetlejšo prihodnost

Študentje 4. letnika mednarodnih odnosov Fakultete za družbene vede (FDV) so sodelovali pri mednarodnem projektu »Inside out«.

13. marec 2014 | Obvestilo

Vabljeni na informativni dan!

Vljudno vabljeni na informativni dan programa Mednarodni odnosi in programa Evropske študije!

03. februar 2014 | Obvestilo

Zakaj na program Evropske študije

Zakaj se velja vpisati na Evropske študije? Če je Horac rekel »Drzni si biti moder«, pa mi pravimo »Drzni si postati EŠ-jevec«.

03. februar 2014 | Obvestilo

Mreža think-tankov EuroMeSCo sedma najboljša na svetu

EuroMeSCo (Euro-Mediterranean Study Commission), član katere je tudi Center za proučevanje mednarodnih odnosov (CMO) na FDV, po študiji Think Tanks and Civil Societies Program na sedmem mestu v globalnem merilu v kategoriji mrež think-tankov.

31. januar 2014 | Obvestilo

Informativni dan - ŠTUDIJ V TUJINI

Vabljeni na informativni dan z namenom predstavitve mednarodnih študentskih izmenjav in praktičnega usposabljanja.

20. januar 2014 | Obvestilo

Simulacija Coreperja in Sveta Evropske unije

V decembru so študentje pri predmetu Diplomacija Evropske unije izvedli simulacijo Coreperja in Sveta Evropske unije.

14. januar 2014 | Obvestilo