Skoči do osrednje vsebine

Vsebine katedre

Za obdobje:

Vabilo na okroglo mizo ‘Med svobodo in varnostjo: EVROPA POD NADZOROM’

Vabljeni na okroglo mizo z naslovom ‘Med svobodo in varnostjo: EVROPA POD NADZOROM’, ki bo potekala v sredo, 9. aprila 2014, s pričetkom ob 18:00 v predavalnici številka 7 na Fakulteti za družbene vede.

02. april 2014 | Obvestilo

Teden izraelskega apartheida

V sredo, 26. marca 2014, se je na Fakulteti za družbene vede pričel Teden izraelskega apartheida 2014, ki je namenjen ozaveščanju javnosti o sistemu apartheida, ki ga Izrael izvaja na zasedenih palestinskih ozemljih.

02. april 2014 | Obvestilo

Vabljeni na Teden izraelskega apartheida

Vabimo vas na Teden izraelskega apartheida, mednarodni dogodek, v okviru katerega se bodo zvrstili razstava Apartheid, okrogla miza na temo konflikta med Izraelom in Palestino in ogled filma Our Story. Vljudno vabljeni!

21. marec 2014 | Obvestilo

Študentje mednarodnih odnosov: skupaj za svetlejšo prihodnost

Študentje 4. letnika mednarodnih odnosov Fakultete za družbene vede (FDV) so sodelovali pri mednarodnem projektu »Inside out«.

13. marec 2014 | Obvestilo

Vabljeni na informativni dan!

Vljudno vabljeni na informativni dan programa Mednarodni odnosi in programa Evropske študije!

03. februar 2014 | Obvestilo

Zakaj na program Evropske študije

Zakaj se velja vpisati na Evropske študije? Če je Horac rekel »Drzni si biti moder«, pa mi pravimo »Drzni si postati EŠ-jevec«.

03. februar 2014 | Obvestilo

Mreža think-tankov EuroMeSCo sedma najboljša na svetu

EuroMeSCo (Euro-Mediterranean Study Commission), član katere je tudi Center za proučevanje mednarodnih odnosov (CMO) na FDV, po študiji Think Tanks and Civil Societies Program na sedmem mestu v globalnem merilu v kategoriji mrež think-tankov.

31. januar 2014 | Obvestilo

Informativni dan - ŠTUDIJ V TUJINI

Vabljeni na informativni dan z namenom predstavitve mednarodnih študentskih izmenjav in praktičnega usposabljanja.

20. januar 2014 | Obvestilo

Simulacija Coreperja in Sveta Evropske unije

V decembru so študentje pri predmetu Diplomacija Evropske unije izvedli simulacijo Coreperja in Sveta Evropske unije.

14. januar 2014 | Obvestilo

Študenti izvedli simulacijo zasedanja Državnega zbora RS

V okviru predmeta Tehnike pogajanj so študentje pod mentorstvom doc. dr. Boštjana Udoviča izvedli simulacijo zasedanja Državnega zbora Republike Slovenije.

14. januar 2014 | Obvestilo