Vsebine katedre

Za obdobje:

Kreativni dialog z Samerjem Arkawijem: Without home.

Kreativni dialog z Samerjem Arkawijem: Without home. Vidmo v TOREK 9 MAJA ob 17:00 v FDV 21!

06. maj 2017 | Obvestilo

Študenti in mentorica sodelovali v Facebook simulaciji o reševanju sirske državljanske vojne

V nedeljo, 29. januarja 2017 od 21h do 23h, so štirje študenti Mednarodnih odnosov in Evropskih študij pod mentorstvom izr. prof. dr. Ane Bojinović Fenko sodelovali v globalni simulaciji svetovne politike World Politics Simulation.

08. februar 2017 | Obvestilo

Projekt Centra za mednarodne odnose prejel nagrado Evropske komisije 'zgodba o uspehu'

Projekt 'Učni načrti osnovnih šol, obogateni z vsebinami o Evropski uniji' (Enhanced EU content in primary school curricula ­– EU4PRIM) Centra za mednarodne odnose je prejel nagrado Evropske komisije 'zgodba o uspehu'. Nagrado podeljuje ekspertni panel Generalnega direktorata Evropske komisije za izobraževanje in kulturo, pri izboru nagrajenih projektov pa so pomembni predvsem kakovost, pomen in rezultati projektov.

08. februar 2017 | Obvestilo