Mag. Saša Košec Jazbinšek

»Da od vsega najraje delam na področju marketinga, sem odkrila na Ekonomski fakulteti. Od takrat naprej mi kar ni dovolj tako novih znanj kot tudi izkušenj z raznovrstnih področij te stroke. V želji nadgradnje ekonomskih znanj sem izbrala naslednji logični korak – študij Komunikologije. Nova znanja sem že v času študija učinkovito prepletala tako z delom v agenciji kot tudi v medijski hiši. Kasneje sem se celo pri delu v tujini večkrat zalotila, da v praksi pravzaprav uporabljam modele, s katerimi smo se ukvarjali v času študija. In da res delujejo! S številnimi sošolci s podiplomskega študija zdaj tudi poslovno sodelujemo, prav tako pa se na fakulteto z veseljem vračam tudi kot predavateljica, saj se še dobro spomnim, kako željno smo poslušali goste iz prakse. Tudi pripravo magistrskega dela sem izkoristila kot redko priložnost za vpogled in izmenjavo izkušenj s podjetji, ki – tako kot naše – pogumno vstopajo na tuje trge.

Zgolj uspešno opravljen študij sam po sebi seveda ni zagotovilo za dobro zaposlitev. Vsakomur priporočam, da že v času študija pridobi kar največ praktičnih izkušenj, tako bo po eni strani bolje izkoristil podana znanja izkušenih profesorjev, prej ugotovil, katera področja dela ga najbolj zanimajo, nenazadnje pa bo zagotovo imel prednost pri zaposlitvi.«

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 01. oktober 2012 | v kategoriji: Ambasadorji