Dr. Ed McLuskie

Profesor teorije in filozofije komuniciranja na Boise State University (Idaho, ZDA). Trenutno pripravlja monografijo o Jürgenu Habermasu, več esejev o delu Hanna Hardta, poglavja in članke o konceptih občinstva in postmoderni etiki. Njegovi nedavno napisani članki so bili med drugim objavljeni v Journal of Communication, Journal of Communication InquiryJavnost-The Public, in Medien & Zeit.  Je ustanovitveni član odseka z filozofijo komuniciranja pri ICA (Mednarodno komunikološko združenje) in revije Journal of Communication Inquiry.

Na Boise State University predava predmete s področja kritične teorije in filozofije in teorije komuniciranja. Mnogi njegovih študentov so bili sprejeti na prestižne doktorske programe predvsem s področja komunikologije/ medijskih študij, filozofije, nemških študij, tako v Evropi kot v Združenih državah. Profesor McLuskie sodeluje na programu druge stopnje katedre za medijske in komunikacijske študije pri predmetu teorije komuniciranja in medijev.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 13. februar 2013 | v kategoriji: Predavatelji