Okrogla miza o pomenu drugega tujega jezika

V ponedeljek, dne 3.6. 2019 je katedra za tuje strokovne jezike na naši fakulteti  izvedla okroglo mizo o pomenu drugega tujega jezika za vse bodoče diplomante FDV.

Našemu vabilu so se odzvali nekdanji študenti naše fakultete, danes vsi v uspešni vsak na svojem področju in prišli z namenom, da svoje izkušnje delijo tudi z našimi sedanjimi slušatelji.

Vsi so prišli s  skupnim spoznanjem, da je poleg strokovnega znanja ravno znanje drugega in morda tudi tretjega tujega jezika tisti presežek, s katerim mladi diplomant pri iskanju zaposlitve izstopa, se profilira in seveda lahko dela v okolju, ki se odpira mednarodno in ne zgolj lokalno.

Njihove izkušnje nas še dodatno potrjujejo v našem prizadevanju za širitev znanja tujih jezikov in utrjevanja odprte družbe. Podobne dogodke bomo na katedri organizirali tudi v prihodnje.

Galerija

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 04. junij 2019 | v kategoriji: Obvestilo