Vsebine katedre

Prikaži vsebine za kategorijo:

Prikaži vse
Ambasadorji
Vtisi

Za obdobje:

Okrogla miza o pomenu drugega tujega jezika

Katedra za tuje strokovne jezike je organizirala okroglo mizo o pomenu drugega tujega jezika. Nanjo so bili povabljeni tudi gosti, naši bivši diplomanti, ki so z nami delili svoje izkušnje.

04. junij 2019 | Obvestilo

Santiago Martin in Leonora Flis o literarnem novinarstvu

Santiago Martin in Leonora Flis bosta spregovorila o literarnem novinarstvu. Trubarjeva literarna hiša, torek, 21. maja ob 20.00. Vabljeni!

08. maj 2019 | Obvestilo

Marijana Budeč Staničić je gostovala na Fakulteti za družbene vede v Salamanci

Marijana Budeč Staničić je med 1. in 5. aprilom 2019 gostovala na Fakulteti za družbene vede v Salamanci (University of Salamanca)

08. maj 2019 | Obvestilo