Vsebine katedre

Prikaži vsebine za kategorijo:

Prikaži vse
Ambasadorji
Vtisi

Za obdobje:

Delegacija nemškega parlamenta in predstavitev štipendije IPS

Delegacija nemškega parlamenta bo v četrtek, 14.11.2019 ob 8.30 v pred. 15 predstavila štipendijo IPS. Vabljeni!

11. november 2019 | Novice

Vtisi ob obisku španskega diplomata na katedri za tuje strokovne jezike

Na povabilo našega lektorja Santiaga Martina, je 6. novembra 2019 našo fakulteto obiskal D. Martín Remón Miranzo s španskega veleposlaništva v Sloveniji. Njegovo predavanje za naše študente španščine je bilo zelo lepo sprejeto.

11. november 2019 | Novice

Mednarodna poletna šola za študente FDV v Rusiji

V soorganizaciji Katedre za tuje strokovne jezike Fakultete za družbene vede ter Katedre za rusko kulturo Severo-kavkaške federalne univerze (SKFU) se je septembra 2019 v Rusiji izvedla mednarodna poletna šola za študente FDV pod imenom "Узнай Россию лучше “ (Bolje spoznaj Rusijo). Na šoli so sodelovali študentje mednarodnih odnosov FDV pod vodstvom lektorice za ruski jezik Larise Gabrovšek.

16. oktober 2019 | Novice

lekt.dr. Nina Gorenc na mednarodni konferenci Words as a Battlefield: Persuasion in Contemporary Political and Media Discourse

lekt.dr. Nina Gorencje predavala na mednarodni konferenci Words as a Battlefield: Persuasion in Contemporary Political and Media Discourse

16. april 2019 | Novice

Razstava stripov Življenje in čudeži Jigora Kana

V sredo, 3. aprila, smo na Fakulteti za družbene vede v okviru Galerije FDV otvorili razstavo stripov z naslovom Življenje in čudeži Jigora Kana avtorja Santiaga Martina Sancheza.

16. april 2019 | Novice

Tujina mene zanima

Vabljeni na dogodek Tujina – mene zanima, ki bo v organizaciji kariernih centrov UL potekal dne 16.4. na FDV

08. april 2019 | Novice