Skoči do osrednje vsebine

Vsebine katedre

Prikaži vsebine za kategorijo:

Prikaži vse
Ambasadorji
Vtisi

Za obdobje:

Razgovor z Boštjanom Videmškom pri Strokovni angleščini

V četrtek, 3. marca 2022, je v okviru predmeta Strokovna angleščina za študente programov Študije politike in države in Javne politike in uprava potekal pogovor z Boštjanom Videmškom.

16. marec 2022 | Novice

Lektor SANTIGO MARTIN moderiral okroglo mizo ob 8. marcu

Lektor Santiago Martin je ob mednarodnem prazniku žensk somoderiral okroglo mizo z Erico Johnson Debeljak, avtorico knjige Devica, kraljica, vdova, prasica.

14. marec 2022 | Novice

Mirovna aktivistka Farida Amiri o zaščiti pravic žensk

V okviru predmeta Strokovna angleščina je za študente programov Študije politike in države in Javne politike in uprava 24. februarja 2022 potekala panelna diskusija z mirovno aktivistko Fardi Amiri, in sicer na temo zaščite človekovih pravic žensk in mladostnikov v Afganistanu.

14. marec 2022 | Novice

Protestno pismo učiteljev ruščine proti vojni v Ukrajini

Učitelji ruščine slovenskih šol in univerz v odprtem pismu ostro protestirajho proti ruski vojni agresiji v Ukrajini. Temu se pridružujemo tudi ostali učitelji tujih jezikov na FDV.

01. marec 2022 | Obvestilo, Aktualno