Vsebine katedre

Prikaži vsebine za kategorijo:

Prikaži vse
Ambasadorji
Vtisi

Za obdobje:

Lektor Santiago Martin v oddaji "Moje mnenje" o katalonskem vprašanju

Lektor Santiago Martin v oddaji Moje mnenje o Kataloniji in vprašanju njene neodvisnosti

30. maj 2021 | Novice

Lektor Santiago Martin v stripu ilustriral dramo Simone Semenič

Vabilo na predstavitev drame 1981 Simone Simonič in stripovskih ilustracij Santiaga Martina v Ajdovščini.

12. maj 2021 | Aktualno, Novice

Intervju s Santiagom Martinom

Lektor Santiago Martin o svojem ustvarjalnem delu v Reviji o teoriji in praksi stripa

29. april 2021 | Aktualno, Novice

Na dan zemlje dr. Leonora Flis v sodelovanju z Ameriško ambasado v Ljubljani pripravlja dogodek Earth Day Poetry.

Na dan zemlje, 22.4. dr. Leonora Flis, v sodelovanju in soorganizaciji z Ameriško ambasado v Ljubljani pripravlja dogodek Earth Day Poetry. V izhodišču je poezija mlade ameriške pesnice Amande Gorman.

21. april 2021 | Obvestilo, Novice

Apel lektorice dr. Nine Gorenc za vrnitev življenja na fakultete

Lekt. dr. Nina Gorenc piše o nujnosti vrnitve življenja na fakultete, o nesmiselnosti nadaljevanja ukrepov v visokem šolstvu, kot jih imamo danes in opozarja na številne škodljive posledice za vse, ki kot študenti in učitelji sodelujemo pri pedagoškem procesu.

19. april 2021 | Aktualno, Novice

Z Jelko Music, direktorico za odnose z javnostmi Jean Paul Gaultiera v obdobju od leta 2007 do 2020, o komunikaciji v modi in Haute Couture

01. marec 2021 | Obvestilo

Intervju dr.Nine Gorenc ob izvolitvi ameriškega predsednika

Lektorica dr. Nina Gorenc v intervjuju spregovori o politični retoriki nekaterih ameriških predsednikov, spregovori pa tudi o kulturi politične retorike v Italiji in Sloveniji.

22. januar 2021 | Aktualno, Novice