Vsebine katedre

Prikaži vsebine za kategorijo:

Prikaži vse
Ambasadorji
Vtisi

Za obdobje:

Delegacija nemškega parlamenta in predstavitev štipendije IPS

Delegacija nemškega parlamenta bo v četrtek, 14.11.2019 ob 8.30 v pred. 15 predstavila štipendijo IPS. Vabljeni!

11. november 2019 | Novice

Vtisi ob obisku španskega diplomata na katedri za tuje strokovne jezike

Na povabilo našega lektorja Santiaga Martina, je 6. novembra 2019 našo fakulteto obiskal D. Martín Remón Miranzo s španskega veleposlaništva v Sloveniji. Njegovo predavanje za naše študente španščine je bilo zelo lepo sprejeto.

11. november 2019 | Novice

Predavanje španskega diplomata na FDV

Gospod Martín Remón, španski diplomat in namestnik španskega ambasadorja v Sloveniji bo v sredo, 6. novembra, gost na naši fakulteti. Udeležil se bo predavanja za tretji in četri letnik španščine pri lektorju Santiagu Martinu.

05. november 2019 | Obvestilo

Mednarodna poletna šola za študente FDV v Rusiji

V soorganizaciji Katedre za tuje strokovne jezike Fakultete za družbene vede ter Katedre za rusko kulturo Severo-kavkaške federalne univerze (SKFU) se je septembra 2019 v Rusiji izvedla mednarodna poletna šola za študente FDV pod imenom "Узнай Россию лучше “ (Bolje spoznaj Rusijo). Na šoli so sodelovali študentje mednarodnih odnosov FDV pod vodstvom lektorice za ruski jezik Larise Gabrovšek.

16. oktober 2019 | Novice

Intervju z lektorjem Santiagom Martinom na španskem radiu

Santiago Martin predstavlja Slovenijo, naše običaje in našo fakulteto na španskem radiu.

20. september 2019 | Aktualno

Okrogla miza o pomenu drugega tujega jezika

Katedra za tuje strokovne jezike je organizirala okroglo mizo o pomenu drugega tujega jezika. Nanjo so bili povabljeni tudi gosti, naši bivši diplomanti, ki so z nami delili svoje izkušnje.

04. junij 2019 | Obvestilo

Santiago Martin in Leonora Flis o literarnem novinarstvu

Santiago Martin in Leonora Flis bosta spregovorila o literarnem novinarstvu. Trubarjeva literarna hiša, torek, 21. maja ob 20.00. Vabljeni!

08. maj 2019 | Obvestilo

Marijana Budeč Staničić je gostovala na Fakulteti za družbene vede v Salamanci

Marijana Budeč Staničić je med 1. in 5. aprilom 2019 gostovala na Fakulteti za družbene vede v Salamanci (University of Salamanca)

08. maj 2019 | Obvestilo