Vsebine katedre

Prikaži vsebine za kategorijo:

Prikaži vse
Ambasadorji
Vtisi

Za obdobje:

Intervju z lektorjem Santiagom Martinom na španskem radiu

Santiago Martin predstavlja Slovenijo, naše običaje in našo fakulteto na španskem radiu.

20. september 2019 | Aktualno

Okrogla miza o pomenu drugega tujega jezika

Katedra za tuje strokovne jezike je organizirala okroglo mizo o pomenu drugega tujega jezika. Nanjo so bili povabljeni tudi gosti, naši bivši diplomanti, ki so z nami delili svoje izkušnje.

04. junij 2019 | Obvestilo

Santiago Martin in Leonora Flis o literarnem novinarstvu

Santiago Martin in Leonora Flis bosta spregovorila o literarnem novinarstvu. Trubarjeva literarna hiša, torek, 21. maja ob 20.00. Vabljeni!

08. maj 2019 | Obvestilo

Marijana Budeč Staničić je gostovala na Fakulteti za družbene vede v Salamanci

Marijana Budeč Staničić je med 1. in 5. aprilom 2019 gostovala na Fakulteti za družbene vede v Salamanci (University of Salamanca)

08. maj 2019 | Obvestilo

Predstavitev štipendij DAAD

Predstavitev štipenij za podiplomski študij v Nemčiji

06. maj 2019 | Obvestilo

Santiago Martin o španskih volitvah

Lektor Santiago Martin o španskih volitvah na Radiu Slovenija

06. maj 2019 | Obvestilo

lekt.dr. Nina Gorenc na mednarodni konferenci Words as a Battlefield: Persuasion in Contemporary Political and Media Discourse

lekt.dr. Nina Gorencje predavala na mednarodni konferenci Words as a Battlefield: Persuasion in Contemporary Political and Media Discourse

16. april 2019 | Novice

Razstava stripov Življenje in čudeži Jigora Kana

V sredo, 3. aprila, smo na Fakulteti za družbene vede v okviru Galerije FDV otvorili razstavo stripov z naslovom Življenje in čudeži Jigora Kana avtorja Santiaga Martina Sancheza.

16. april 2019 | Novice

lekt.mag. Mojca Jarc na konferenci From Theory to Practice in Language for Specific purposes sodelovala s prispevkom Genre mapping in the field of international relations: Multilingual perspective

16. april 2019 | Obvestilo

Tujina mene zanima