Obvestila in komentarji

Prikaži obvestila za kategorijo:

Prikaži vse:
Premisleki

Za obdobje:

Trans Buddy – Krepitev veščin transspolnih oseb za odziv na potrebe mladih transspolnih oseb pri dostopu do zdravstvenega varstva za potrditev spola

Projekt se osredotoča na izboljšanje dostopa do zdravstvenega varstva za transspolne osebe, predvsem za transspolne mlade, ki vstopajo ali pa so že v postopku potrditve spola. Vključeval bo vzpostavitev medvrstniške podpore, ki jo bodo mladim nudili usposobljeni Trans Buddy-ji.

20. oktober 2020 | Projekti

Izšla je prva številka spletnega novičnika za projekt NEWCOMERS

V okviru mednarodnega projekta NEWCOMERS (New clean energy communities in a changing European energy system), je izšla prva številka spletnega novičnika. V projektu Univerza v Ljubljani Fakulteta za družbene vede sodeluje kot partner, nosilka na FDV pa je izr. prof. dr. Tanja Kamin, predstojnica Centra za Socialno psihologijo.

19. maj 2020 | Obvestila

Znanstvena objava

Članici centra Sinja Čož in Tanja Kamin sta v reviji Progress in Transplantation objavili članek “Systematic Literature Review of Interventions for Promoting Postmortem Organ Donation From Social Marketing Perspective”.

07. april 2020 | Obvestila