Skoči do osrednje vsebine

Center za proučevanje organizacij in človeških virov, IDV, FDV je kot del konzorcija pridobil nov raziskovalni projekt v Obzorju Evropa, MSCA Staff Exchanges 2022. Naslov projekta je Global Entrepreneurial Talent Management 4 (GETM4).

Center za proučevanje organizacij in človeških virov, IDV, FDV je kot del konzorcija pridobil nov raziskovalni projekt v Obzorju Evropa, MSCA Staff Exchanges 2022. Naslov projekta je Global Entrepreneurial Talent Management 4 (GETM4), vodja projekta na Fakulteti za družbene vede je izr. prof. dr. Andrej Kohont.

Koordinator projekta je Technological University Dublin, Irska, ostali projektni partnerji pa prihajajo še s Poljske, iz Estonije, Makedonije, Združenega kraljestva, Čila, Južne Koreje, Kenije in Slovenije. Poleg fakultete za družbene vede kot članice Univerze v Ljubljani sodelujejo še Ekonomska fakulteta, Fakulteta za računalništvo in informatiko in Fakulteta za upravo. Gre za nadaljevanje v 2022 uspešno zaključenega projekta GETM3

Projekt bo trajal 4 leta, dodeljena sredstva za celotni konzorcij pa znašajo 1.554.800 EUR.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 14. november 2023 | v kategoriji: EU in mednarodni pojekti