NetSlo - Tretje srečanje raziskovalcev s področja analize omrežij

Na Fakulteti za računalništvo in informatiko je potekalo Tretje srečanje raziskovalcev s področja analize omrežij, ki se je še lani imenovalo Srečanje slovenskih networkašev. Na srečanju so aktivno sodelovali tudi člani CMI. Red. prof. dr. Andrej Mrvar je predstavil zgodovino razvoja progama Pajek, ki ga na CMI razvijamo že od leta 1996. Red. prof. dr. Anuška Ferligoj je sodelovala na okrogli mizi z naslovom "Analiza omrežij kot samostojna ali interdisciplinarna znanost?", mladi raziskovalec Marjan Cugmas pa je predstavil plakat o generiranju omrežij z določeno globalno strukturo z uporabo lokalnih podstruktur. Lansko srečanje raziskovalcev s področja analize omrežij je potekalo na Fakulteti za družbene vede pod okriljem CMI.
Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 02. februar 2017 | v kategoriji: Obvestila