Mednarodna konferenca HealthOnline

Na Zdravstveni fakulteti Univerze v Ljubljani je v sodelovanju z Med.Over.Net letos prvič potekala Mednarodna znanstvena konferenca HealthOnline. Namen konferenca je bil združiti slovenske in tuje strokovnjake, ki proučujejo vplive interneta na področje zdravstva. Cilj konference je bil podati splošno analizo stanja in sprejeti sklepe, ki bodo lahko služili za postavitev smernic razvoja zdravstva, kot odgovor na potrebe sodobnega človeka, ko potrebuje pomoč ali zgolj podporo na poti h krepitvi zdravja. Konference, ki je potekala 27. januarja 2017, se je udeležila tudi asist. Sara Atanasova s prispevkom Spletna interakcija zdravnik-pacient: Primerjava izkušenj in pogledov med uporabniki in moderatorji strokovnjaki v spletni zdravstveni skupnosti, ki ga je pripravila v sodelovanju z doc. dr. Tanjo Kamin in izr. prof. dr. Gregorjem Petričem..
Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 01. februar 2017 | v kategoriji: Obvestila