Gostovanje profesorja Benoit Rihoux iz belgijske univerze University of Louvain

Med 6. januarjem in 10. januarjem 2020 bo prek Erasmus plus izmenjave za učitelje gostoval profesor Benoit Rihoux iz belgijske univerze University of Louvain.

V tem času bo imel dve predavanji. Prvo predavanje z naslovom An introduction to “Qualitative Comparative Analysis” (QCA): a growing tool for systematic cross-case comparison bo potekalo 7. januarja med 10.00 in 12.00 v učilnici 24. Drugo predavanje z naslovom “Why compare?” The added value of explicit comparison across cases – and tricks of the trade for a solid comparative research design pa bo potekalo prav tako 7. januarja v učilnici 24 od 12.00-14.00.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 16. december 2019 | v kategoriji: Obvestila