Exploratory Social Network Analysis with Pajek (2nd Edition)

Knjiga Exploratory Social Network Analysis with Pajek avtorjev Wouter de Nooy (Universiteit van Amsterdam), Andreja Mrvarja (Univerza v Ljubljani) in Vladimirja Batagelja (Univerza v Ljubljani) je ena izmed pomembnejših del na področju razumevanje analize socialnih omrežij. V razširjeni drugi izdaji delo predstavlja ključne vidike teorije, aplikacij in metod analize omrežij s programom Pajek. Knjiga je med drugim pomemben učni pripomoček za vse, ki se začnejo ukvarjati s proučevanjem analize socialnih omrežij, saj so v delu predstavljene tudi vaje in aplikacije metod z uporabo prosto  dostopnih podatkov in programa Pajek. Za naprednejše uporabnike programa Pajek pa delo prav tako ponuja pregled številnih metodoloških in programskih novosti.
Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 11. marec 2016 | v kategoriji: Ključna dela