Skoči do osrednje vsebine

Prikaži obvestila za kategorijo:

Prikaži vse
Ključna dela
Znanstvene objave

Za obdobje:

CMI gosti dr. Howarda T. Welserja in dr. Laura W. Black iz Univerze v Ohiu, ZDA

Od 26. marca do 13. aprila 2024 bo CMI gostil profesorja dr. Howarda T. Welserja in dr. Laura W. Black iz Univerze v Ohiu, ZDA. Med svojim obiskom bosta v torek, 9. aprila 2024, imela gostujoči predavanji pri predmetu Informacijska in komunikacijska tehnologija in družba podiplomskega študija Družboslovne informatike.

04. april 2024 | Obvestila

Izzivi na poti do doktorata – intervju z doc. dr. Lukom Kroneggerjem v časopisu Delo

Doc. dr. Luka Kronegger v prispevku predstavi nekaj ključnih ugotovitev triletnega raziskovalnega projekta z naslovom Mentorski odnos v kontekstu znanstvenega sodelovanja in produkcije znanja. Eden izmed ciljev projekta je tudi razvoj in oblikovanje priporočil za vzpostavljanje in ohranjanje kvalitetnega sodelovanja med doktorskimi študenti in mentorji.

03. april 2024 | Obvestila