Skoči do osrednje vsebine

Vabljena predavanja prof. dr. Michaela Bošnjaka z ZPID, Univerze v Trieru

Center za družboslovno informatiko (CDI) je med 17. in 18. aprilom gostil prof. dr. Michaela Bošnjaka (direktorja inštituta ZPID - Leibniz Institute for Psychology Information in profesorja na Univerzi v Trieru) v sodelovanju z Univerzo v Ljubljani, Fakulteto za družbene vede in Fakulteto za matematiko in fiziko. Prof. Bošnjak je predaval o metaanalizi v okviru predmeta Novi statistični pristopi (interdisciplinarni doktorski študijski program Statistika, Univerza v Ljubljani). Prosojnice s predavanj so dostopne na spletni strani http://www.meta-analysis.eu.

Prof. Bošnjak je dolgoletni sodelavec CDI, pri čemer njegova raziskovalna področja vključujejo predvsem meta-analizo, potrošniško psihologijo in anketno metodologijo. Med obiskom smo organizirali tudi srečanje s člani CDI, kjer smo razpravljali o prihodnjem sodelovanju na področju znanstvenih publikacij in medsebojnih mednarodnih obiskov raziskovalcev iz CDI in ZPID.
Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 19. april 2019 | v kategoriji: Obvestila