Srečanje projektnih partnerjev COOP4HEALTHCARE projekta

Interreg SI-AT projekt COOP4HEALTHCARE, katerega del je tudi raziskovalna skupina Univerze v Ljubljani, Fakulteta za družbene vede, Center za družboslovno informatiko, se premika v zadnje obdobje svojega delovanja. Vodilni partner pri projektu, Univerza na Koroškem (CUAS, Avstrija), je tako 15. novembra 2019 organizirala prvi del zaključnih srečanj projektnih partnerjev. Srečanje je sledilo javnemu dogodku vodilnega partnerja v okviru projekta COOP4HEALTHCARE, Smart Living Forum, ki se je odvil 14. novembra 2019 v okviru Kongresa inovacij v Beljaku v Avstriji.

Zaključno srečanje, ki sta se ga udeležili dr. Vesna Dolničar in dr. Katja Prevodnik, je bilo namenjeno razmisleku o pestri aktivnosti projektnih partnerjev v preteklih mesecih (izvedba simulacije t.i. policy learning lab-a v Avstriji, izvedba možganskega trusta in simulacije policy learning lab-a v Sloveniji, izvedba razpisa za plakate in članke v okviru dogodka Smart Living Forum) ter načrtovanju prihodnjih aktivnosti, ki jih bodo partnerji izvajali z namenom obuditve razprav na področju integrirane (zdravstvene) oskrbe. Izsledke bodo partnerji projekta uporabili pri razvoju strategije in oblikovanju načrta za obdobje 2020-2026. S tem partnerstvo vzpostavlja temelje nadaljnjega razvoja projektov na področju integriranih rešitev v zdravstvu in oskrbi in naslavlja osnovni cilj projekta - izboljšanje institucionalne zmogljivosti na področju zdravstvene oskrbe.

Galerija

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 26. november 2019 | v kategoriji: Obvestila