Srečanje partnerjev projekta CYBERSAFE

Dr. Barbara Brečko, članica Centra za družboslovno informatiko, se je 16. in 17. septembra udeležila srečanja partnerjev projekta CYBERSAFE. Na srečanju, ki je potekalo v nizozemskem Laidnu, so udeleženci iz UL FDV in University of Tartu razpravljali o spletnem nasilju nad ženskami in dekleti, o katerem bo novembra objavljeno poročilo.

ICDI (International Child Development Initiatives) je udeležence seznanil z njihovim delom na CYBERSAFE orodju, ki bo vsebovalo video igro in priporočila za uporabo za učitelje. Partnerji projekta so lahko igro, ki jo je razvilo podjetje Serious Games Interactive, tudi testirali. Partnerji iz University of Tartu so predstavili evalvacijski načrt in postopek evalvacije orodja.

Udeleženki iz WAVE Network sta predstavili diseminacijske aktivnosti in oznanili, da bo v sodelovanju s Step Up Youth Ambassadors pripravljenih več YouTube videov.

Galerija

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 19. september 2019 | v kategoriji: Obvestila