Posvet o kombiniranih anketah 2019

Na UL Fakulteti za družbene vede, Centru za družboslovno informatiko bo v ponedeljek, 23. septembra 2019, od 9.00 do 14.00, v predavalnici 7, potekal zdaj že tradicionalni letni Posvet o kombiniranih anketah, na katerem sodelavci CDI, Statističnega urada Republike Slovenije in Nacionalnega inštituta za javno zdravje izmenjujejo izkušnje s področja spletnih in kombiniranih anket. Posvet bo tokrat potekal kot seminar z naslovom »Transition to online surveys: Opportunities and challenges«. Izvedel ga bo vodilni raziskovalec spletnih anket, prof. Mick Couper (University of Michigan, ZDA).

Za udeležbo na posvetu, kjer je število udeležencev omejeno, se je treba prijaviti na elektronski naslov cdi@fdv.uni-lj.si.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 03. september 2019 | v kategoriji: Obvestila