Drugo srečanje partnerjev projekta COOP4HEALTHCARE

Člana Centra za družboslovno informatiko (CDI) Fakultete za družbene vede Univerze v Ljubljani, Mojca Šetinc in Tomaž Burnik, sta se v petek, 23. novembra, udeležila drugega srečanja partnerjev projekta Interreg V-A Slovenija-Avstrija COOP4HEALTHCARE (Cross-sectoral Alliances for Smart Healthcare Solutions), ki je potekalo v avstrijskem mestu Pinkafeld.

Srečanje je na Gradiščanski univerzi aplikativnih znanosti potekalo vzporedno z mednarodno konferenco e-nova 2018. Projektni partnerji so uvodoma prisluhnili sekciji na temo podpore iz okolja pri samostojnem življenju (AAL), v kateri so svoje delo na tem področju predstavili projektna partnerja Koroška univerza aplikativnih znanosti in Gradiščanska univerza aplikativnih znanosti ter Ákos Éder, predstavnik madžarske organizacije Panon Business Network.

V drugem delu programa je sledil sestanek članov projektne skupine.