Skoči do osrednje vsebine

Delovna gradiva Centra za družboslovno informatiko

Objavljamo serijo delovnih gradiv Centra za družboslovno informatiko. Gre za gradiva, ki na eni strani dokumentirajo določene raziskovalne aktivnosti, na drugi strani pa so namenjena razpravi in komentiranju.

Vehovar, V., Čehovin, G. & Berzelak, N. (2022). Response Quality Indicators: Internet Use and Paradata Questionnaire. Univerza v Ljubljani, Fakulteta za družbene vede, Center za družboslovno informatiko, 75 strani.

Bevec, D. & Vehovar, V. (2021). WebSM Study: Web Survey Software 2021. Univerza v Ljubljani, Fakulteta za družbene vede, Center za družboslovno informatiko, Delovna gradiva, 58 strani.

Vehovar, V., Bevec, D., & Matjaž, U. (2021). Web survey software: Layouts for Grid Questions on PC and Mobile Web Surveys. Univerza v Ljubljani, Fakulteta za družbene vede, Center za družboslovno informatiko, Delovna gradiva, 19 strani (priloge).

Vehovar, V. (2021). Študentske evalvacijske ankete Univerze v Ljubljani: Pregled izzivov. Univerza v Ljubljani, Fakulteta za družbene vede, Center za družboslovno informatiko, Delovna gradiva, 33 strani.

Berzelak, N., Slavec, A. & Vehovar, V. (2016) ESS Round 7 Weighting Procedures. Univerza v Ljubljani, Fakulteta za družbene vede, Center za družboslovno informatiko, Delovna gradiva, 76 strani.

Vehovar, V. & Atanasova, S. (2012). Social informatics : expansion and institutionalization without integration? Univerza v Ljubljani, Fakulteta za družbene vede, Center za družboslovno informatiko, Delovna gradiva, 103 strani.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 20. oktober 2012 | v kategoriji: Obvestila