Skoči do osrednje vsebine

Prikaži obvestila za kategorijo:

Prikaži vse:
Povezave
Publikacije
Sodelovanje

Za obdobje:

Mesec varne rabe interneta 2017 v številkah

V februarju smo praznovali mesec varne rabe interneta. Pri SAFE.SI, točki osveščanja o varni rabi interneta in mobilnih naprav, so poleg osrednjega dogodka Dan varne rabe interneta, ki je potekal 7. februarja pod sloganom Skupaj spremenimo internet na bolje, izvedli številne aktivnosti, namenjene predvsem učencem osnovnih in srednjih šol.

06. marec 2017 | Obvestila

Safe.si ob Dnevu varne rabe interneta 2017 pripravil video o KULturi na internetu

Za promocijo Dneva varne rabe interneta so pri SAFE.SI organizirali online debato s Hipster Bedancem KULturni na internetu. Tako so 6.2.2017 učenci iz več kot 100 slovenskih osnovnih šol kot osrednji dogodek ob Dnevu varne rabe interneta spremljali online debato o kulturi na internetu s komikom Pižamo v vlogi Hipster Bedanca.

12. februar 2017 | Obvestila

Pričetek Interreg Europe projekta ITHACA in prvo srečanje projektnih partnerjev

Na Univerzi v Ljubljani smo 1. januarja 2017 kot partnerji pričeli z izvajanjem Interreg Europe projekta ITHACA (InnovaTion in Health And Care for All). Projekt naslavlja cilj programa Interreg Europe po izboljšanju politik regionalnega razvoja s poudarkom na izboljšani implementaciji regionalnih razvojnih politik na področjih pametne specializacije in priložnosti za inovacije.

10. februar 2017 | Obvestila

Dr. Katja Lozar Manfreda in dr. Vasja Vehovar prejemnika nagrade Odlični v znanosti

Dr. Katja Lozar Manfreda in dr. Vasja Vehovar sta za svoje delo na področju spletnih anket prejela nagrado Odlični v znanosti 2016 s področja družboslovja in humanistike. Predstavitve nagrajencev in njihovih področij delovanja so potekale 30. novembra 2016 v prostorih Ministrstva za kulturo.

09. februar 2017 | Obvestila

Mobilna aplikacija 1KA na GooglePlay

Registrirani uporabniki 1KA (EnKlikAnketa, www.1ka.si) si lahko od januarja 2017 na svojo androidno mobilno napravo naložijo mobilno aplikacijo 1KA, ki omogoča tako kreiranje vprašalnikov in glasovanj, kot pregled statusov in rezultatov anket.

01. februar 2017 | Obvestila

Člani CDI so v letu 2016 objavili dve poglavji v monografiji

V letu 2016 so člani Centra za družboslovno informatiko objavili dve poglavji v monografiji izdani pri ugledni založbi Sage.

15. januar 2017 | Obvestila

CDI se je predstavil na Raziskovalnem dnevu FDV

Dne 12. januarja je na FDV potekal Raziskovalni dan, na katerem se je predstavil tudi Center za družboslovno informatiko.

13. januar 2017 | Obvestila

V letu 2016 smo na CDI organizirali sedem odmevnejših dogodkov

V letu 2016 smo na Centru za družboslovno informatiko organizirali sedem večjih dogodkov.

10. januar 2017 | Obvestila

Evidenčna naročila oddana od 1.4.2016 do 31.12.2016, vrednost enaka ali višja od 10.000 EUR in nižja od mejnih vrednosti, ki so določene v 21. čl. ZJN-3

Objavljamo seznam Evidenčnih naročil oddanih od 1.1.2016 do 31.12.2016, za katere je vrednost enaka ali višja od 10.000 EUR in nižja od mejnih vrednosti, ki so določene v 21. čl. ZJN-3.

31. december 2016 | Obvestila

Doc. dr. Andraž Petrovčič je prejel svečano listino za izjemne pedagoške in raziskovalne dosežke

V Tednu univerze, ki je potekal med 5. in 9. decembrom 2016 je dr. Andraž Petrovčič prejel svečano listino za mlade visokošolske učitelje in visokošolske sodelavce za izjemne pedagoške, raziskovalne in umetniške dosežke.

12. december 2016 | Obvestila