11. posvet E-zlorabe otrok, 23. september 2021

SPLETNO OKO, Center za varnejši internet Slovenije, Uprava kriminalistične policije Generalne policijske uprave in Združenje za informatiko in telekomunikacije pri Gospodarski zbornici Slovenije vabijo na11. posvet E-zlorabe otrok, ki bo potekal v četrtek, 23. septembra 2021, od 9.00 do 15.00 ure, prek interneta.

Posvet je namenjen vsem, ki se pri svojem delu soočajo s problematiko spolnih zlorab otrok, predvsem organom pregona, uslužbencem sodišč, pripravljalcem zakonodaje, zaposlenim v šolstvu in centrih za socialno delo ter nevladnim organizacijam. Cilj posveta je poglobiti znanje o problematiki zlorab otrok na internetu z namenom učinkovitejše obravnave teh primerov v praksi.

Več informacij o programu in prijavi na dogodek je dostopnih tukaj

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 20. avgust 2021 | v kategoriji: Obvestila