Prikaži obvestila za kategorijo:

Prikaži vse:
Povezave
Publikacije
Sodelovanje

Za obdobje:

Nov znanstveni članek »Psychological outcomes of eCare technologies use for informal carers: A scoping study«

Kaja Smole Orehek, doc. dr. Simona Hvalič Touzery, doc. dr. Andraž Petrovčič, izr. prof. dr. Vesna Dolničar (Univerza v Ljubljani, Fakulteta za družbene vede, Center za družboslovno informatiko) in izr. prof. dr. Matjaž Debevc ter doc. dr. Ines Kožuh (Univerza v Mariboru, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko) so pripravili znanstveni članek z naslovom »Psychological outcomes of eCare technologies use for informal carers: A scoping study«, ki je trenutno v tisku v reviji Gerontechnology.

18. april 2019 | Publikacije

Nov znanstveni članek “Meta-Analyses in Survey Methodology: A Systematic Review”

Gregor Čehovin, prof. Katja Lozar Manfreda (Center za družboslovno informatiko) in prof. Michael Bosnjak (ZPID - Leibniz Institute for Psychology Information, University of Trier) so sodelovali pri pripravi znanstvenega članka z naslovom “Meta-Analyses in Survey Methodology: A Systematic Review”, ki je trenutno v tisku v reviji Public Opinion Quarterly in na voljo v obliki dostopa »advance access«.

03. januar 2019 | Publikacije