Poziv k oddaji prispevkov za konferenco AIB-CEE o regionalnem sodelovanju v kontekstu globalnih sprememb

Med 26. in 28. septembrom 2017 bo v Ljubljani potekala že četrta konferenca sekcije Srednje in Vzhodne Evrope Akademije mednarodnega poslovanja (ang. Academy of International Business - Central and Eastern European Chapter; i.e. AIB-CEE). Tokratni dogodek bo obravnaval vpliv globalnih sprememb na regionalno sodelovanje z ekonomskega, poslovnega, družboslovnega in drugih vidikov.

Prvič bo na konferenci potekala tudi delavnica za doktorske študente ter raziskovalce in akademike na začetku karierne poti. Delavnica se bo osredotočila predvsem na raziskovalne pristope in pomen raziskovanja mednarodnega poslovanja v regiji Srednje in Vzhodne Evrope.

Organizatorja konference sta Ekonomska fakulteta Univerze v Ljubljani (EF) in Center za mednarodne odnose (CMO), ki deluje na Fakulteti za družbene vede Univerze v Ljubljani. Konferenci pa predsedujeta Matevž Rašković* z Ekonomske fakultete in Andreja Jaklič s Centra za mednarodne odnose.

Vabljeni k oddaji prispevkov, in sicer do 15. julija 2017 tukaj.

Več informacij o dogodku in ključnih datumih najdete tukaj.

* Fulbright štipendist na Univerzi Harvard.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 06. april 2017 | v kategoriji: Obvestila