Dekanja prof. dr. Monika Kalin Golob in prof. dr. Maja Bučar na mednarodni e-konferenci Oživljanje globalne ekonomije v novi normalnosti

Dekanja FDV UL prof. dr. Monika Kalin Golob in prof. dr. Maja Bučar s CMO sta 26. in 27. februarja 2021 sodelovali na mednarodni e-konferenci 'Oživljanje globalne ekonomije v novi normalnosti'. Konferenco sta organizirali Fakulteta za družbene in humanistične vede  Birla in Birla Global University, Bhubaneswar, Odisha, Indija. Na povabilo dekana prof. dr. Nayaka, ki je častni gost Fakultete za družbene vede Univerze v Ljubljani, sta govorki predstavili poglede na družbene in ekonomske izzive v po-pandemičnem svetu. Konferenca je združila več kot 200 raziskovalcev iz Azije, Amerike in Evrope.
Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 27. februar 2021 | v kategoriji: Obvestila