Skoči do osrednje vsebine

Monografija Interno komuniciranje in znamke delodajalcev

Pri mednarodni založbi Routledge je izšla mongrafija Internal communication and employer brands, ki so jo napisali profesorica dr. Anja Tkalac Verčič in doktorandka Anja Špoljarić z Ekonomske fakultete v Zagrebu ter prof. dr. Dejan Verčič s Fakultete za družbene vede v Ljubljani. Avtorji predstavljajo izsledke znanstvenega projekta o prispevku internega komuniciranja k uspešnosti organizacij in v dvanajstih poglavljih obravnavajo, kaj je interno komuniciranje, kateri kanale uporablja ter kako se meri, zadovoljstvo z internim komuniciranjem, zavzetost zaposlenih, znamčenje delodajalca, organizacijsko podporo in psihološko pogodbo ter predlagajo model internega komuniciranja.

Galerija

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 10. november 2022 | v kategoriji: Obvestila