Excellence-in-ReSTI: Odličnost v raziskovanju, projektno vodenje družbeno in tehnološko inovativnih projektov

Resti foro 1

SPOROČILO ZA JAVNOST

Excellence-in-ReSTI:

(ReSTI) pilotni učni načrt in začetek izobraževanja

Projektna ekipa transnacionalnega programa Interreg Danube (DTP) je razvila inovativni mešani učni načrt

Enoletno pilotno izobraževanje vsebuje učenje veščin za projektno vodenje pri raziskovalnih, družbenih in tehnoloških inovacijah (ReSTI)

Eisenstadt v Avstriji se je spremenil v mednarodno vozlišče kjer se je 25 mladih projektnih vodij zbralo, da se učijo, mrežijo in pridobijo nove veščine za inovativni projektni na intenzivnem dvodnevnem dogodku, ki je zaznamoval začetek enoletnega izobraževanja, ki ga bodo akademski partnerji projekta vključili v svoje učne načrte po koncu projekta jeseni 2019.

Projekt vključuje inovativni pristop k e-učenju, spoznavanje snovi s pristopom 5-vrat, ki je bil razvit ekskluzivno za projekt ReSTI. Slovenski partner v projektu je Univerza v Ljubljani, Fakulteta za družbene vede.

Zaključek projekta bo obeležila podelitev certifikatov 25 uspešnim udeležencem julija 2019.

Več o dogodku je v priloženem besedilu v angleščini.

Več informacij o projektu najdete na www.interreg-danube.eu/approved-projects/excellence-in-resti kjer se lahko prijavite tudi na novičnik.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 03. oktober 2018 | v kategoriji: Raziskave