Skoči do osrednje vsebine

Zbirka video študijskih primerov s področja mednarodnega poslovanja predstavljena na spletni strani AIB

Zbirka video študij primerov s področja mednarodnega poslovanja MNC Whispering, pri oblikovanju katere so sodelovali tudi člani Centra za mednarodne odnose na FDV UL, je bila predstavljena na spletni strani AIB interesne skupine s področja izobraževanja (ang. AIB Teaching & Education Shared Interest Group).

Predstavitev so pripravili izr. prof. dr. Filip De Beule (KU Leuven, Belgija), prof. dr. Andreja Jaklič (članica CMO in prodekanja za znanstvenoraziskovalno področje na FDV UL) ter dr. Nükhet Vardar (El Izi UK, Združeno kraljestvo).

Med partnerji Erasmus Plus projekta sta bili še Univerza iz Leedsa (University of Leeds, Združeno kraljestvo) ter Ekonomska in poslovna univerza iz Poznana (Poznan University of Economics and Business, Poljska).

Prispevek o načinih uporabe zbirke in njeni dodani vrednosti si lahko preberete tukaj.

MNC Whispering on AIB Teaching and Education SIG Website

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 12. september 2022 | v kategoriji: FDV