Vaše mnenje je pomembno: Vabljeni k izpolnjevanju ankete o splošnem zadovoljstvu s študijem na FDV

Spoštovani študenti in študentke.

Z 20. februarjem 2019 se prične izvajati letošnja anketa o splošnem zadovoljstvu s študijem na FDV. Ta anketa ni vezana na prijave k izpitom, pač pa gre za splošno anketo o različnih vidikih študija in obštudijskih dejavnosti na naši fakulteti. Vaše sodelovanje v anketi je izjemno pomembno, saj na ta način dobimo povratne informacije, na osnovi katerih lahko izboljšujemo pogoje za poučevanje in učenje na naši fakulteti. V preteklosti smo ravno na osnovi rezultatov te ankete že uvedli nekatere spremembe, npr. urnik uradnih ur Službe za študentske zadeve je bil lani spremenjen in prilagojen predlogom študentov. Z veseljem tudi sporočamo, da smo prejšnji teden končali s posodabljanjem brezžičnega omrežja na fakulteti in ob tem bistveno povečali pokritost z omrežjem, predvsem po predavalnicah in knjižnici, kar je bila tudi ena od večjih kritik vaših v prejšnjih anketah.

Vabimo vas torej, da odgovorite na vprašanja v splošni študentski anketi, saj v vodstvu fakultete spoštujemo vaše iskreno in konstruktivno povratno informacijo ter skušamo na osnovi tega tudi delovati. Vabilo in povezavo za izpolnjevanje spletne ankete, ki je popolnoma anonimna, vas čaka v spletnem referatu.

Izr. prof. dr. Katja Lozar Manfreda, prodekanja za študijske zadeve

Izr. prof. dr. Samo Kropivnik, prodekan za razvoj, kakovost in mednarodno sodelovanje

Laura Koudela, študentka prodekanja
Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 20. februar 2019 | v kategoriji: FDV