Vabilo na otvoritev razstave Galerije FDV in alumni dogodek

V torek, 11. junija 2019, ob 18. uri vljudno vabljeni v avlo Fakultete za družbene vede,

na otvoritev razstave v sklopu Galerije FDV in alumni dogodek.

V okviru Galerije FDV bomo odprli razstavo fotografij študentk in študentov Akademije za likovno umetnost in oblikovanje z naslovom Send Nudes, ki so nastale v povezavi z znanstveno monografijo Intimni življenjski stili študentov in študentk v Sloveniji. V soavtorstvu dr. Ivana Bernika, dr. Tine Kogovšek, dr. Romana Kuharja in dr. Alenke Švab je izšla pri Založbi FDV. Več informacij o razstavi TUKAJ in monografiji TUKAJ.

Otvoritvi in strokovnemu vodenju po razstavi bo sledilo srečanje Kluba alumni FDV UL, kjer bo zbrane nagovoril predsednik sveta KA FDV UL Sandi Češko. Predstavili bomo ugodnosti članstva ter se ob sproščenem vzdušju in pogostitvi družili ter se s člani sveta pogovorili o pobudah glede delovanja kluba.

Pridružite se nam! Prijazno vabljeni!

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 05. junij 2019 | v kategoriji: FDV