Skoči do osrednje vsebine

[VABILO] Alumni Karierni sejem

AlumniUP_1200x12001

Alumni Ekonomske fakultete v sodelovanju z Alumni UL vabijo na karierni sejem Alumni UP. Povezali bodo uspešna slovenska in mednarodna podjetja ter vas - diplomante in študente vseh fakultet. Vabimo vas, da se udeležite kariernega sejma Alumni UP, ki bo potekal 20. oktobra 2022 v Stožicah, Ljubljana.

Poiščite nove priložnosti ali svojo prvo zaposlitev na kariernem sejmu Alumni UP, kjer bodo:

• PODJETJA S STOJNICO - predstavilo se bo več kot 40 podjetij in delodajalcev,
  • DELAVNICE - na delavnicah bodo z vami strokovnjaki iz prakse za osebni in karierni razvoj,
  • OKROGLE MIZE – 3 vodeni interaktivni pogovori s predstavniki podjetij,
  • 1 NA 1 S PODJETJEM - izkoristite vaših 10 minut 100 % pozornosti potencialnega delodajalca.

Udeležba je brezplačna, prijave pa že odprte. PRIJAVA (https://www.alumnief.si/za-obiskovalce/)

Vljudno vabljeni k prijavi in udeležbi.
Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 12. oktober 2022 | v kategoriji: Karierni center