Uvodni krog Univerzitetne košarkarske lige

Kosarkasi-resizeKošarkarji FDV so se v uvodnem krogu Univerzitetne košarkarske lige v ponedeljek, 6. novembra, pomerili proti vrstnikom s Strojne fakultete. Srečanje se je končalo v dobrobit nasprotnikov, in sicer 54 : 49. Košarkarji Strojne fakultete so si že v prvi četrtini priigrali prednost sedmih točk, katero so v drugi četrtini tudi povečali. Naši fantje so v prvem polčasu bili kar štirikrat uspešni pri metu trojk (skupno je bilo šest uspešno izvedenih metov za trojke). V drugem polčasu se je obramba izboljšala in v zadnji četrtini je bil rezultat zgolj štiri točke razlike, a so igralci Strojne fakultete vseeno ostali v vodstvu do konca srečanja.

Košarkarji naše fakultete bodo v tej sezoni igrali v skupini B, kjer se poleg Strojne fakultete nahajajo še Fakulteta za računalništvo in informatiko, Fakulteta za elektrotehniko in Fakulteta za upravo. Naslednjo tekmo bodo naši košarkarji odigrali že naslednji ponedeljek (13. november ob 19:15) proti Fakulteti za upravo. Vljudno vas vabimo na srečanje, ki bo odigrano na Srednji zdravstveni šoli v Ljubljani (Poljanska cesta 61).

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 10. november 2017 | v kategoriji: Dogodek, Aktualno