Tudi letos so študentje družboslovne informatike po srednjih šolah uspešno izvajali delavnice o "odgovoni rabi" interneta

BIC Tomaz in Tine 2014-12-01 12.08.35Študentje družboslovne informatike (Tim Berce, Tomaž Vidmar, Tjaša Deu, Oliver Butina, Tine Stres in Zala Dolenc) so tudi v letošnjem šolskem letu, pod vodstvom izr. prof. dr. Jara Berceta, izvajali sedaj že tradicionalno delavnico o »Odgovorni rabi računalnika« po srednjih šolah. V okviru teh delavnic so dijakom višjih letnikov predstavili teme, kot so organiziranje in arhiviranje datotek, verodostojnost virov, varnost na internetu, grafični uporabniški pripomočki in družboslovna informatika. Dijaki so bili navdušeni tako nad tematiko, kot tudi našimi študenti kot predavatelji, tako da so v nekaterih srednjih šolah delavnice celo ponavljali. Delavnice načrtujejo tudi za naslednje šolsko leto.

POROCILO ORR 2015.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 15. april 2015 | v kategoriji: Dogodek