Tjaša Ficko magistricam in magistrom: "Svet bo potreboval odgovorne družboslovce!"

Podelitev diplom magistrski studij2019-01-31-10Na slavnostni prireditvi smo danes na Fakulteti za družbene vede podelili diplomske listine diplomantom in diplomantkam magistrskega študija.

Magistre in magistrice sta v imenu fakultete ter Alumni kluba FDV nagovorili dekanja fakultete prof. dr. Monika Kalin Golob in slavnostna govorka Tjaša Ficko, podžupanja Mestne občine Ljubljana, ki je v svojem nagovoru izpostavila pomembnost družboslovja in družboslovcev v današnjem svetu, saj bo ta vse bolj potreboval ljudi, ki razumejo, kako se svet vrti, in dodala: "prav danes potrebujemo strokovnjake za družbo. Svet potrebuje odgovorne družboslovce!"

Slavnostno prireditev sta v okviru kulturnega programa obogatila študenta Akademije za glasbo Univerze v Ljubljani, Metka Udovč in Aleksander Rogina.

Magistrom in magistricam iskreno čestitamo!

Fotografije: Urban Resnik

Uradne fotografije bodo v kratkem na voljo na povezavi: https://diplome.fotospomini.si/unlj/unlj-fdv

Galerija

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 31. januar 2019 | v kategoriji: Dogodek