Enoletni testni dostop elektronske zbirke De Gruyter eBooks (EBA - All eBooks Collection)

Pridobili smo dostop do elektronske zbirke De Gruyter eBooks (EBA - All eBooks Collection).

De Gruyter eBooks (EBA - All eBooks Collection) je zbirka več kot 100.000 znanstvenih in strokovnih knjig, ki jih objavlja več kot 40 uglednih založnikov (npr. New York University Press, De Gruyter, Harvard University Press). Knjige pokrivajo tako področja družboslovja in humanistike, kakor tudi naravoslovja, tehnike in medicine. Večina knjig je v angleščini ali v nemščini.

Testni dostop je omogočen do 16. maja 2022 z lokacij UL, CTK, NIB in NUK, oddaljeni dostop pa je omogočen za študente in osebje UL, osebje CTK, NIB in NUK terčlane NUK.

Ponudnik: De Gruyter

Povezava za dostop

Morebitna opažanja, pripombe in predloge v zvezi z zbirko lahko sporočite na knjiznica@fdv.uni-lj.si.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 24. maj 2021 | v kategoriji: