Študenti in študentke obramboslovja na vajah iz voditeljstva

studenti in studentke obramboslovja na vajah iz  (2)

Študenti in študentke 4. letnika študijskega programa Politologija - Obramboslovje so v četrtek, 10. januarja 2019, v okviru predmeta Obrambni menedžment imeli priložnost izvesti vajo za ugotavljanje voditeljskega potenciala. Dogodek je potekal v sodelovanju s Slovensko vojsko (Centrom vojaških šol), ki je med letoma 2011 in 2013 v sodelovanju s celjsko družbo Racio razvoj d.o.o razvila metodologijo za ugotavljanje voditeljskega potenciala (MUVP). Ključno pri vajah, ki jih MUVP nalaga, je razvoj skupinskega dela, katerega glavni usmerjevalec ter oblikovalec je vodja skupine. MUVP omogoča izboljšavo voditeljskih sposobnosti udeležencev s pomočjo končnega ovrednotenja procesa vodenja. Študenti in študentke so z zadovoljstvom ugotavljali, da so z vajami pridobili ne samo vpogled v praktično preverjanje svojega voditeljskega potenciala, ampak so imeli priložnost povezovati teoretična spoznanja s prakso.

Galerija

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 14. januar 2019 | v kategoriji: Dogodek, FDV, Obramboslovje