Slovesna podelitev listin diplomantkam in diplomantom dodiplomskega in magistrskega študija

DSC07785_resize

Danes je na FDV potekala slavnostna podelitev diplomskih listin diplomantkam in diplomantom dodiplomskega in magistrskega študija.

Zbrane je uvodoma nagovorila dekanja fakultete, prof. dr. Monika Kalin Golob, kot častna govorka pa je nastopila Elvira Hasanagić, diplomantka fakultete, danes pa operna pevka delujoča na mednarodnih odrih.

Elvira Hasanagić je v slavnostnem nagovoru mladim položila na srce, da v življenju odkrijejo svoje poslanstvo. »Bodite radovedni, iščite tisto, kar v vaši stroki zbudi zanimanje in poglobite se v to z vsem zanosom. Bodite pogumni in sledite svojim željam in ambicijam. Postavljajte si realne cilje in jim sledite. Če padete, naj bo to samo izkušnja, ki vas bo naredila močnejše. Vstanite, "popravite krono" in osvojite svet. Ta stoji pred vami z odprtimi rokami in čaka na vas,« je med drugim svetovala diplomantkam in diplomantom ter magistricam in magistrom.

Elvira Hasanagić je ob spremljavi pianistke Aleksandre Pavlovič zapela pesem Pomlad Rada Simonitija.

Diplomantkam in diplomantom ter magistricam in magistrom iskreno čestitamo!

Fotografije: Urban Resnik

Uradne fotografije bodo v kratkem na voljo na povezavi: https://diplome.fotospomini.si/unlj/unlj-fdv

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 14. junij 2019 | v kategoriji: FDV