S predavanji na temo mednarodnega marketinga je na fakulteti gostovala prof. dr. Nükhet Vardar

IMG_4306

V sredo, 24. aprila 2019, je pri predmetu Politika mednarodnega poslovanja študente gostovala prof. dr. Nükhet Vardar, predstavnica EdTech startups podjetij v okviru projekta EDUCATE. V predavanjih na temo mednarodnega marketinga je prof. dr. Vardar predstavila dva študijska primera iz serije digitalnega učbenika Brands Whisper’g.

Metoda poučevanja, ki jo je razvila prof. dr. Vardar, je bila januarja 2019 med nagrajenimi na dogodku BETT ExCeL v Londonu, predstavljena pa bo tudi na konferenci Media and Learning, ki bo potekala junija 2019 v Leuvnu. Z izvedbo tokratnih gostujočih predavanj bo pri implementaciji in testiranju novih metod poučevanja sodelovala tudi Fakulteta za družbene vede.

Galerija

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 08. maj 2019 | v kategoriji: Dogodek, FDV