[REDNA ZAPOSLITEV] Asistent v marketingu in v službi za odnose z javnostjo

Kolosej Ljubljana v svoj kolektiv vabi asistenta v marketingu, ki je kreativen in ima rad filme.

V svoj naš vabijo zanesljivega, lojalnega, pozitivnega, zgovornega, iznajdljivega, natančnega, točnega, kreativnega, prijaznega, timskega sodelavca z željo po nenehnem izpopolnjevanju in učenju.

Delovno mesto Asistent/ka v marketingu in v službi za odnose z javnostjo je zelo razgibano, kreativno, zabavno, natančno, odgovorno in timsko delo. Izbran kandidat bo imel uvajanje, tako da bo lahko osvojil vse delovne naloge. Zelo bodo veseli kandidata s filmsko kulturo, splošnim znanjem o filmih in močnimi socialnimi veščinami ter aktivnim znanjem angleškega jezika. Prav tako se pričakuje aktivna uporaba socialnih omrežji FB, IG, itd.

Delovne izkušnje: delovne izkušnje so zaželene niso pa pogoj

Delovni čas: gibljiv oz. po dogovoru

Oblika zaposlitve: za določen oz. nedoločen čas

Poskusna doba: 6 mesecev

Plača: po dogovoru

Delovne naloge

• Pomoč pri organizaciji dogodkov (filmske premiere, drugi filmski dogodki, itd.)
  • Javno nastopanje na dogodkih, itd.
  • koordiniranje odnosov z javnostjo po navodilih nadrejenega
  • Kreativna priprava in izvedba dogodka
  • Priprava PR sporočil za medije in druge vsebine javnega značaja, in drugo.
  • Ažurna priprava in točna oddaja PR sporočil za javnost
  • Izbor relevantnih slik iz dogodka, ki se vključijo v PR sporočilo
  • Sodelovanje na projektih za promocijo slovenskega filma
  • Priprava in sestava pregledov filmov po navodilih nadrejenega (mesečni letni pregledi filmskih naslovov)
  • Graditi na obstoječi adremi in aktivno ažuriranje adreme z branžo primerno ciljno publiko
  • Objavljanje story-jev na samem dogodku
  • Priprava objav na socialnih omrežjih (FB, IG, splet, itd.)
  • Pomoč pri ažuriranje podatkov o filmov na spletni strani
  • Pomoč pri objava napovednikov, novičk, drugih vsebin na Facebook/IG strani po razporedu
  • lektoriranje pressov, vnos html kod v tekst in objava na webu
  • ·obdelava grafičnega materiala za posamezne filme v photoshopu(zaželjeno) + objava na spletni strani
  • ·naročanje materialov za izvedbo zastavljenega projekta/promocije
  • sestankovanje z relevantnimi mediji, itd.
  • pomoč pri odgovarjanju na info/PR mail, itd.
  • pomoč pri izvedbi nagradnih iger
  • ·nadomeščanje programa oz. marketinga, itd., na podlagi uvajanja po navodilu nadrejenega
  • druga opravila po naročilu nadrejenega
  • priprava dokumentacije na prijavo na razpise

Prošnjo z življenjepisom pošljite na zaposlitev@reit.si s pripisom CV -Asistent v marketingu in v službi za odnose z javnostjo.

več na www.kolosej.si

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 04. februar 2020 | v kategoriji: Karierni center