Razpis za tutorje študente 2017

Fakulteta za družbene vede (FDV) in Študentski svet Fakultete za družbene vede (ŠS FDV) razpisujeta 28 prostih mest za tutorje študente.

Narava dela zahteva vsaj delno predhodno poznavanje delovanja fakultete, študijske problematike in narave študentske organiziranosti, vestnost in komunikativnost.

Študentje tutorji se bodo morali predvidoma zadnji teden v septembru udeležiti usposabljanja za tutorje študente, o katerem bodo obveščeni.
Pogoj za prijavo je predviden status študenta FDV v študijskem letu 2017/18.

Zaradi narave dela je zaželeno, da je tutor študent v študijskem letu 2017/18 študent/ka vsaj 3. letnika dodiplomskega študija ali študent/ka podiplomskega študija.

Prijave pošljite do vključno 24.7.2017 na naslov prodekana študenta, Žana Bokana:
zan.bokan@gmail.com. Na razpis se prijavite s PRILOŽENIM OBRAZCEM. Obravnavali bomo samo popolne vloge.

Rezulati razpisa bodo znani predvidoma 31. 7. 2017 in bodo javno objavljeni na spletnih straneh FDV in ŠS FDV. V primeru, da se razpisana mesta ne bodo zapolnila, se razpis za prosta mesta ponovi.

Več informacij v RAZPISU.
Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 06. julij 2017 | v kategoriji: Obvestila