[RAZPIS] Štipendija za magistrski študij v Franciji

Ljubljanske mlekarne razpisujejo štipendijo za magistrski študij I2FA

(Ingénieur International en Formation par Apprentissage)

Ljubljanske mlekarne, vodilna mlekarna v Sloveniji in del največje mlekarske industrije skupine Lactalis, razpisuje mednarodno štipendijo za dveletni magistrski študij na področju mlečne industrije na Visoki šoli za kmetijstvo (L’Ecole Supérieure D’Agricultures – ESA) v francoskem mestu Angers.

Izbran kandidat bo:

• svoje teoretično znanje izpopolnjeval na podiplomskem študiju na šoli ESA (Ecole Supérieure d'Agricultures Angers Loire, Francija) in pridobival praktične izkušnje v podjetjih skupine Lactalis v sodelovanju z mentorjem
  • preživel dve leti na študiju v Franciji (odvisno od znanja francoščine lahko tudi do 6 mesecev intenzivnega učenja jezika pred pričetkom študija)
  • prejel visoko kakovostno usposabljanje v tehničnih in vodstvenih kompetencah ter znanje novega jezika (francoščine)
  • imel pokrite vse stroške vezane na potovanje, šolnino in zavarovanje
  • -ob zaključku študija pridobil naziv magister znanosti iz inženiringa
  • pripravljen delati najmanj dve leti in pol po zaključku šolanja v Ljubljanskih mlekarnah na področju odkupa mleka.

Pogoji:

• zaključena I.bolonjska stopnja – diploma na biotehnični ali veterinarski fakulteti (programi agronomije, znanost o živalih, živilstvo)
  • močna motivacija za kariero v proizvodnji, predvsem v mlečni industriji in odkupu mleka,
  • želja po spoznavanju nove kulture in učenju novega jezika,
  • sposobnost za premagovanje izzivov in razvijanje novih sposobnosti
  • cenjene so izkušnje pridobljene v tujini

Pomembno: Znanje francoščine ni pogoj za prijavo.

Proces prijave:

Če izpolnjujete vse naštete pogoje, vas vabimo, da se prijavite preko elektronske pošte na kadri@l-m.si (v zadevo pripišite: EFA štipendija. Z veseljem bodo prebrali vaš življenjepis in motivacijsko pismo v angleškem jeziku in odgovorili na vaša morebitna dodatna vprašanja.

Rok za prijavo je 30.3.2020.

ESA bo v marcu organizirala intervjuje na sedežu Ljubljanski mlekarn v Ljubljani. Končna izbiro naredi podjetje. Program se začne aprila 2020 za kandidata, ki potrebujejo tečaj francoščine. V primeru, da kandidat že tekoče govori francosko, pa avgusta 2020.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 19. marec 2020 | v kategoriji: Karierni center