Prostori fakultete so do nadaljnjega za vse obiskovalce zaprti

Spoštovani študenti in študentke!

Vlada Republike Slovenije je zaradi zajezitve in obvladovanja epidemije COVID-19 dne 23. 10. 20 izdala Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih.

Z odlokom se začasno prepoveduje zbiranje ljudi tudi na univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih, zato tudi na Fakulteti za družbene vede izobraževalni proces do preklica navedene prepovedi poteka izključno na daljavo, po predvidenem urniku.

Prostori fakultete so do nadaljnjega za vse obiskovalce zaprti (z izjemo zaposlenih in pogodbenih sodelavcev). O možnostih izposoje gradiv v knjižnici boste obveščeni prek študentskega informacijskega sistema.

Upoštevajte vse predpisane varovalne ukrepe, pazite na svoje zdravje ter na zdravje vaših bližnjih.

prof. dr. Monika Kalin Golob, dekanja

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 23. oktober 2020 | v kategoriji: FDV