Prof. dr. Tanja Oblak Črnič gostujoča profesorica v okviru programa Alpen Adria Visiting Professorship v Celovcu

PHOTO-2019-06-20-07-07-14

V letošnjem poletnem semestru 2018/2019 je prof. dr. Tanja Oblak Črnič s Katedre za medijske in komunikacijske študije na povabilo dr. Caroline Roth-Ebner, prodekanje Fakultete za humanistiko na Univerzi v Celovcu, gostovala v okviru programa Alpen Adria Visiting Professorship. Kot gostujoča profesorica je poučevala na podiplomskem študiju na Oddelku za medijske in kulturne študije, kjer je izvajala predmet “Digital Culture, Politics and Youth”. Gostovanje je zaključila s predavanjem “Life On the Screen: Challenges and Controversies of Digital Youth”, ki je potekalo 18. junija 2019 v okviru javnih gostujočih predavanj na temo “Visual Turn in Politics”. Predavanja so se poleg študentov udeležili tudi člani in članice Oddelka za medijske in kulturne študije ter predstojnik oddelka dr. Rainer Winter, uvodni nagovor s predstavitvijo gostujoče profesorice pa je imel dekan Fakultete za humanistiko prof. dr. Aleksander Onysko.

Na spleti strani fakultete gostiteljice je objavljen tudi kratek intervju z gostujočo predavateljico in obvestilo o njenem gostovanju.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 03. julij 2019 | v kategoriji: FDV, gostujoče predavanje